‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️СРОЧНО ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️Нижню

частину сполучених посудин наповнили ртуттю . У ліве коліно налили олію , а в праве - воду , при цьому висота стовпчика води дорівнює 5,4 см . Якої висоти має бути стовпчик олії , щоб рiвень ртуті в посудинах не змінився ? Вiдповiдь подати в см.‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️​

Ответы на вопрос

Отвечает Броварник Бодя.

Ответ: 5,87см

Объяснение:

Дано:

ρ1=1000кг/м³

ρ2=920кг/м³

h1=5,4см

-----------------

h2-?

h1/h2=ρ2/ρ1

h2=h1*ρ1/ρ2=5,4*1000/920=5,87см