66 балів! ФІЗИКА 7 КЛАС Нижню частину сполучених посудин наповнили ртуттю. У ліве коліноналили

олію, а в праве — гас, висота стовпчика якого 15 см. Якої висоти маєбути стовпчик олії, щоб рівень ртуті в посудинах не змінився? оформити згідно до вимог

Ответы на вопрос

Отвечает Церенова Ирина.

Ответ: 11,3см

Объяснение:

Дано:

h1=15cм

ρ1=800кг/м³

ρ2=920кг/м³

-------------------

h2-?

h1/h2=ρ2/ρ1

h2=h1*ρ1/ρ2=15*800/920=11,3см