Який тиск чинить людина на підлогу, якщо її маса 60 кг, а площа стискання підошв з підлогою 200

см[3]

Ответы на вопрос

Отвечает Вороненкова Аня.

Ответ:

p= F/S
F= mg

p= mg/2s

p= 60*10/0.04=15000H- 15kH

Объяснение: