ТЕРМІНОВО!! 20БАЛІВ! ХІМІЯ 7 КЛАС при випарюванні 40г розчину солі одержали 6г натрій хлориду.

якою була масова частка розчиненої речовини у розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Добрынина Ксения.

Массовая доля вещества в растворе:

ω = [m(в-во)/m(p-p)] * 100 = (6/40)*100 = 15%