Обчислити обєм тіла зануреного у бензин якщо на нього діє виштовхувальна сила 21 нютон Будь Ласка

поможіть скоріше дуже потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Podnarcote Cate.

Ответ:по - русски пишите, тогда будет еще скорее)))

Объяснение:

F=ρ*g*V, V=F/ρ*g=21 Н/ 900кг/м³*10Н/кг=0,0023 м³=2,3 дм³=2300см³