6. Обчисліть з якою швидкістю рухається поїзд, який за 3 години подолав 180 км? Перевести у м/с.


Ответы на вопрос

Отвечает Duysenbaev Islam.

Ответ:

16,67м/с

Объяснение:

Дано:

t=3год

s=180км

=======

v-?

v=s/t=180/3=60км/год

60км/год=60:3,6=16,67м/с