6. Обчисліть з якою швидкістю рухається поїзд, який за 2 години подолав 120 км? Перевести у м/с.


Ответы на вопрос

Отвечает Левицький Святослав.

Швидкість = 120 км / 2 год = 60 км/год

Щоб перевести км/год у м/с, необхідно помножити отриману швидкість на коефіцієнт перетворення, де 1 км/год = 0.277 м/с. Тому:

Швидкість = 60 км/год * 0.277 м/с = 16.66 м/с (округлюючи до двох знаків після коми)

Отвечает Воробьева Наташа.

Ответ:

16,67м/с

Объяснение:

Дано:

t=2год

s=120км

=======

v-?

v=s/t=120/2=60км/год

60км/го=60:3,6=16,67м/с