НУЖНА ОЧЕНЬ ПОМОЩЬ!!!!!!! ДАЮ 100 баллов!Перше тіло під дією деякої сили тяги рухається з

прискоренням 2 м/с . Друге тіло, маса якого на 20 кг більша за масу першого тіла, під дією сили у 1,5 рази більшою, ніж сила що діє на перше тіло, рухається з прискоренням 1,8 м/с 2 . Визначити маси першого та другого тіл.

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинский Дима.

Ответ: m1=30кг; m2=50кг

Объяснение:

Дано:

а1=2м/с²

m2=m1+20кг

F2=1,5F1

a2=1,8м/с²

----------------

m1-?; m2-?

F1=m1a1

F2=m2a2=(m1+20)*1,8=1,5F1

1,8m1+36=1,5m1*2

1,8m1+36=3m1

1,2m1=36

m1=30кг

F1=30*2=60Н

m2=1,5F1/1,8=1,5*60/1,8=50кг