рівняння руху тіла х=20+10t-0,5t². Запишіть формулу для швидкості тіла і обчисліть переміщення тіла

за 5с​

Ответы на вопрос

Отвечает Берчук Коля.

Ответ:

Объяснение:

х=20+10t-0,5t²

первая производная - скорость

V = 10 - t

перемещение через 5 с

S = 10t-0.5t^2 = 10*5 - 0.5*5^2 = 50 - 12.5 = 37.5 м