У скільки разів зміниться сила взаємодії двох точкових зарядів, якщо модуль кожного з них зменшити

в 4 рази, а відстань між ними збільшити втричі? ton​

Ответы на вопрос

Отвечает Елистратов Сергей.

F1=k*q1*q2/R²

F2=k*(q1/4)*(q2/4) / (3R)²=

(k*q1*q2/R²) * 1/(4*4*9)=F1 * 1/144.

Уменьшится в 144 раза  -  это ответ.