СРОЧНО!!! ДАЮ 50 БАЛОВ!!! Розв'яжіть задачу електричні заряди двох кіл відповідно дорівнюють 20Кл

і 30Кл. Тіло знаходяться на відстані 3 км. Знайдіть силу взаємодії між ними ​

Ответы на вопрос

Отвечает Борцов Егор.

Объяснение:

Наверное правильно.)


Отвечает Рожкова Маруся.

Ответ:

F = 6× 10^5 Н

Объяснение:

q1= 20

q2=30

r= 3km = 3 × 10^3 m

k= 9 × 10^9

___________

F=k q1 q2/r^2= 6× 10^5 Н = 600 кН