Електричні заряди двох хмар становлять 20Кл і -30Кл.Вважаючи щосередня відстань між хмарами 30 км,

оцінити силу взаємодіїї між ними

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
F=k*q1*q2/R^2=9*10^9*20*30/9*10^8=6000 H