Тіло людини масою 90 кг протягом року поглинуло радіоактивне випромінювання з енергією 0,18 Дж.

Визначте поглинуту дозу випромінювання.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сиянская Анастасия.
M = 90 кг
E = 0.18 Дж
D - ?

D = E/m (відношення енергії до маси опроміненої речовини).

D = 0.18/90 = 0.002 (Гр)

У системі одиниць дозу випромінювання визначають в греях.