якою може бути довжина хвилі для звуку, що поширюється зі швидкістю 340 м/с від джерела за

значенням періоду 0,4с, задача

Ответы на вопрос

Отвечает Уайсова Раиса.

Ответ:

136 м

Объяснение:

υ=340 м/с    T=0.4 c     λ=?

===

λ=υ*T=340*0.4=136 м

========================