Мотоцикліст їхав 2400 м зі швидкістю 15 м/с, а потім ще 2160 м за 9 м/с. Яка середня швидкість на

всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Юля.

Ответ:

середня швидкість на всьому шляху становить 11,4 м/с

Объяснение:

Для знаходження середньої швидкості на всьому шляху, спочатку розділімо шлях на два відрізки: перший відрізок довжиною 2400 метрів, який було пройдено зі швидкістю 15 м/с, і другий відрізок довжиною 2160 метрів, який було пройдено зі швидкістю 9 м/с.

Середню швидкість (Vсередня) можна знайти, використовуючи наступну формулу:

Vсередня = (Сума шляхів) / (Сума часів)

1. Для першого відрізку: шлях = 2400 метрів, швидкість = 15 м/с. Час = шлях / швидкість = 2400 м / 15 м/с = 160 секунд.

2. Для другого відрізку: шлях = 2160 метрів, швидкість = 9 м/с. Час = шлях / швидкість = 2160 м / 9 м/с = 240 секунд.

Тепер знайдемо суму шляхів та суму часів:

Сума шляхів = 2400 м + 2160 м = 4560 м

Сума часів = 160 с + 240 с = 400 с

Тепер знайдемо середню швидкість:

Vсередня = (Сума шляхів) / (Сума часів) = 4560 м / 400 с = 11,4 м/с