Срочно поможіть заряд двох однакових кульок які взаємодіють вакуумі з силою 0,9 H передбуваючи на

відстані 10 см одна від одної​

Ответы на вопрос

Отвечает Лестев Дмитрий.

Ответ:

1 мкКл

Объяснение:

q1=q2=q      F=0.9 H     r=0.1 м    q=?

===

F=k*q1*q2/r²=k*q²/r²

q=r*√(F/k)=0.1*√(0.9/(9*10⁹))=10⁻⁶ Кл

================================