визначте швидкість звуку у воді ,якщо джерело що коливається із частотою 600Гц,збуджує у воді хвилі

довжиною 2,9 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметзянов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

ν = 600 Гц

λ = 2,9 м

V - ?

=========

λ = V / ν

V = λ·ν = 2,9·600 = 1740 м/с