У правильній чотирикутній зрізаній піраміді сторони основ дорівнюють 20 см і 12 см, а апофема -5см

знайдіть площу бічної поверхні зрізаної піраміди і висоти піраміди помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Константинова Полина.

Ответ:

Sбок=320см²

h=3cм

Объяснение:

Sбок=4*5*(12+20)/2=20*16=320см².

(20-12)/2=8/2=4 см проекция апофемы ни нижнее основание.

Теорема Пифагора

h=√(5²-4²)=3см