Визначте швидкість звуку у воді, якщо джерело, що коливається із частотою 500 Гц, збуджує у воді

хвилі довжиною 2,9 м. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Plastun Anastasiya.

λ = 2,9 м

ν = 500 Гц

υ - ?

υ = λ*ν = 2,9 м * 500 Гц = 1450 м/с