Довжина хвилі світла жовтого кольору у вакуумі — 570нм. Визначте частоту цієї хвилі. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Грибченко Алеся.

Ответ:

Объяснение:

λ = 570 нм = 570·10⁻⁹ м

с = 3·10⁸ м/с

ν - ?

========

λ = с / ν

ν = с / λ = 3·10⁸ / (570·10⁻⁹) ≈ 5,26·10¹⁴ Гц