ПОЖАЛУЙСТА ХЕЛП!!! Довжина хвилі світла червоного кольору у вакуумі - 780 нм. Визничте частоту цієї

хвилі.

Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.

Частота хвилі світла визначається шляхом ділення швидкості світла (що рівна 299 792 458 м/с у вакуумі) на довжину хвилі. Таким чином, частота хвилі світла червоного кольору у вакуумі складає:

f = c / λ = 299 792 458 м/с / 780 нм = 384 460.6 Гц

Таким чином, частота цієї хвилі складає близько 384 460.6 Гц.