Знайдіть площу круга, діаметр якого дорівнює 6 см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Инабат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S=число пи *радиус в квадрате

S=число пи *3^2=число пи *9 =3,14*9=28,26