СРОЧНО ДАМ 30 БАЛЛОВ Знайдіть частоту обертання дзиги, якщо вона здійснює один повний оберт за

0,2 секунди?​

Ответы на вопрос

Отвечает Курмаз Милена.

Ответ:

n = 1/T = N/t = 1/0.2 = 5 Гц