Помогите пожалуйста Людина їхала 3 год на велосипеді зі швидкістю 20 км/год, а потім деякий час

на мотоциклі зі швидкістю 60 км/год. Який час вона їхала на мотоциклі, якщо середня швидкість на всьому шляху дорівнювала 48 км/год? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Онучина Яна.

Ответ: 7ч

Объяснение:

Дано:

t1=3ч

V1=20км/ч

V2=60км/ч

Vср=48км/ч

----------------------

t2-?

Vср=S/t=(V1*t1+V2*t2)/(t1+t2)

Подставляем значения:

(20*3+60*t2)/(3+t2)=48

60+60t2=144+48t2

12t2=84

t2=7ч