Яку кількість води можна перетворити в пару ,якщо надати воді 7,53мДж тепла.Початкова температура

води 100 градусів. Питома теплота пароутвореня води r = 2,3МДж/кг = 2300000Дж/кг Відповідь заокругли до десятих. СРОЧНОООООООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Фирсанова Лиза.

Ответ: 3,27кг

Объяснение:

Дано:

Q=7,53МДж=7530000Дж

L=2300000Дж/кг

------------------------

m-?

m=Q/L=7530000/2300000=3,27кг