Скільки теплоти виділяється при згорянні 4 кг дизельного пального​


Ответы на вопрос

Отвечает Крафт Семён.

Відповідь:

m=4кг

q=42,7МДж/кг

Q=q*m=4*42,7=170,8МДж

Пояснення: