І частина Додаткове завдання Експериментально перевірте, чи зміниться фокусна відстань збиральної

лінзи, якщо її занурити у воду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Вероника.

Ответ:

Объяснение:

Изменится.

1 / F = 2·(n - 1)·/ R

То есть фокусное расстояние уменьшится в

1 / (2·(1,33 - 1)) = 1 / (2·0,33) ≈  1,5 раза