.Визначте яку роботу виконують підімаючи відро з водою об'ємом 12л, на висоту 8м. Масою відра

знехтуйте, густина води 1г/см3. Знайти потужність підйомника, якщо відро підняли за 2хвилини.

Ответы на вопрос

Отвечает Merkulova Arina.

Ответ: 960Дж; 8Вт

Объяснение:

Работа-это сила тяжести умноженная на высоту подъема:

A=F*h

F=g*V*ρ=10*12*1=120Н

А=120*8=960Дж

Мощность-это работа в единицу времени:

N=А/t=960/(2*60)=8Вт