Бурулька відірвавшись від краю даху пролетіла останні 25 Метрів за одну секунду.Яка висота будинку?


Ответы на вопрос

Отвечает Буттер Ярослав.

Ответ:

50м

Объяснение:

ск= уск св пад* вр= 10 м, с

mghmax= m* v 2 max/2

hmax=m* v 2 max/2/mg=50 м