З висоти 32 м від даху будинку відірвалася бурулька. Визначте час падіння бурульки. Яку швидкість

мала бурулька перед ударом об землю?

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Катя.

Ответ: t ≈ √3.265 ≈ 1.807 сек. v ≈ 17.73 м/с.

Объяснение:

Перший крок - визначимо час падіння. Ми можемо використати формулу:

h = (1/2) * g * t^2,

де h - висота падіння (32 м),

g - прискорення вільного падіння (приблизно 9.8 м/с^2),

t - час падіння.

Підставляємо відповідні значення:

32 = (1/2) * 9.8 * t^2.

Спростимо рівняння:

16 = 4.9 * t^2.

Далі розв'язуємо рівняння для t:

t^2 = 16 / 4.9,

t ≈ √(16 / 4.9).

Обчислюємо квадратний корінь:

t ≈ √3.265 ≈ 1.807 сек.

Тепер, коли ми визначили час падіння, можемо визначити швидкість бурульки перед ударом об землю. Використовуємо формулу:

v = g * t,

де v - швидкість,

g - прискорення вільного падіння,

t - час падіння.

Підставляємо відповідні значення:

v = 9.8 * 1.807,

v ≈ 17.73 м/с.

Отже, час падіння бурульки складає близько 1.807 секунд, а її швидкість перед ударом об землю становить приблизно 17.73 м/с.