Поїзд, що має швидкість 10 м/с, став рухатися рівноприскорено з прискоренням 0,15 м/с 2 . Чому

буде дорівнювати кінцева швидкість, якщо поїзд проїде 1 км шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Ежевская Милана.

Ответ:

V=25 м/с

Объяснение:

V0=10м/с | V=a×t+V0

a=0.15 м/с² | t=1000÷10=100с

------------------------

V=? | V=0.15×100+10=25м/с