Придумайте пожалуйста задачу по физики с ответом 11,5 м/с​


Ответы на вопрос

Отвечает Халикова Алия.

Ответ:

v=l/t

v=46/ 4= 11,5 м/с

Объяснение:

Знайдіть швидкість руху автомобіля, якщо з 4 секунди він пройшов 46 м шляху?