Срочно решите пожалуйста даю 20 баловкосмічний корабель масою 8 5т наблизився до орбітальної

космічної станції масою 22т на видстань 550м. Обчистить взаемну силу их притягання​

Ответы на вопрос

Отвечает Женис Мади.

Ответ:

Дано:

m1=8т=8000кг

m2=20т=20000кг

r=100м

G=6.67*10¹¹

Развязання  

F=G = 6.67*10¹¹ =6.67*10¹¹*16000=106720*10⁷

В-дь: F=106720*10⁷

Объяснение: