площа циркової арени становить діаметр арени 1326650см².Визначте діаметр арени цирку.П=3.14 дам 70

балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Арина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S = 1326650см²

Знайти: d - ?

Площа круга  S = πR² ⇒ R = √(S/π)

R = √1326650/3,14 = √422500 = 650 см

d = 2R = 2 * 650 = 1300 см