СРОЧНО!!!! Кінь біжить по колу циркової арени . Період його руху дорівнює 8с , діаметр арени -

13м. Визначте (приблизно) швидкість руху коня.

Ответы на вопрос

Отвечает Зайкова Дарья.

Ответ:

w=2π/8=π/4, v=wR=3.14*6.5/4≈ 5.1м/с