СРОЧНО! цирковий артист масою 60 кг перебуває на висоті 10 м від натянутої сітки. Яка

потенціальна енергія артиста відносно сітки? Відносно арени цирку? (сітка натянута на висоті 12 м від рівня арени)

Ответы на вопрос

Отвечает Крапицкая Валерия.
А)E=mgh=60*10*10=6000 Дж
б)Е=mg(H+h)=60*10*(10+12)=13200 Дж