3. Перші дві години катер рухався зі швидкістю 40 км/год, а наступні 30 хвилин зі швидкістю 50

км/год. Визначте шлях, який пройшов катер за весь час руху. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Демянчук Ангеліна.

Ответ:

S = v * t

за перші дві години S1 = 40 * 2 = 80 км;

за наступні 30 хвилин S2 = 50 * 0.5 = 25 км;

загальний шлях S = S1 + S2 = 80 + 25 = 105 км.