Перші дві години катер рухався зі швидкістю 20 км/год, а наступні 30 хвилин зі швидкістю 40

км/год. Визначте шлях, який пройшов катер за весь час руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Чапаев Пётр.

Ответ:

20*2=40

40/2=20-бо 30хв половина години

40+20=60

В 60км

Объяснение: