Автомобіль виконує поворот, проїхавши четвертину кола радіусом 10 м зі швидкістю 5 м/с. Скільки

часу рухався автомобіль під час виконання повороту, π = 3.14 .Відповідь виразіть у секундах, результат округліть до цілих. Вкажіть тільки числове значення.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысюк Максим.

Ответ:

Для розрахунку часу, під час якого автомобіль виконував поворот, ви можете використовувати наступну формулу:

Час = Відстань / Швидкість.

Відстань, яку автомобіль проїхав під час повороту, дорівнює чверті довжини кола радіусом 10 метрів, тобто:

Відстань = (1/4) * (2 * π * радіус) = (1/4) * (2 * 3.14 * 10 м) = 15.7 м.

Тепер можемо обчислити час:

Час = Відстань / Швидкість = 15.7 м / 5 м/с = 3.14 секунд.

Отже, автомобіль рухався під час виконання повороту приблизно 3.14 секунд. Округліть результат до цілого числа, і відповідь буде 3 секунди.