Визначте кількість теплоти, що необхідна для нагрівання алюмінієвої деталі масою 20 кг від 30 °С до

60 °С (теплоємність 920)

Ответы на вопрос

Отвечает Халыкберген Ерлик.
Кількість теплоти, що необхідна для нагрівання тіла, визначається за формулою:

```
Q = cmΔT
```

де:

* Q - кількість теплоти, Дж
* c - теплоємність тіла, Дж/(кг·°C)
* m - маса тіла, кг
* ΔT - різниця температур, °C

У нашому випадку:

* c = 920 Дж/(кг·°C)
* m = 20 кг
* ΔT = 60 °С - 30 °С = 30 °С

```
Q = 920 Дж/(кг·°C) * 20 кг * 30 °C = 55 200 Дж
```

Отже, для нагрівання алюмінієвої деталі масою 20 кг від 30 °С до 60 °С необхідно 55 200 Дж теплоти.

Відповідь: 55 200 Дж

@studyworkss - Тг канал. Приєднуйся, тут тобі допоможуть вирішити всі завдання які буде потрібно
Отвечает Русин Владимир.

Ответ:

552000Дж

Объяснение:

Дано:

с=920Дж/кг°С

m=20кг

∆t=60-30=30°C

======

Q-?

Q=cm∆t=920*20*30=552000Дж