Маса Землі у 9,1 разу більша за масу Марса, а радіус Землі - у 1,9 разів перевищує радіус Марса. На

полюсі Землі людина може утримувати вантаж маси 100 кг. Вантаж якої маси зможе утримувати ця людина на полюсі Марса?

Ответы на вопрос

Отвечает Антоненко Вика.

Ответ:

Объяснение:

масса Земли в 10 раз больше, а не в 9

g = M/R^2 = 10/ 1.9*1.9 = √0/ 3.61 = 2,77

в 2,77 раз g земли превышает марсианский

таким образом вес груза на Земле 100*10 м/с2 = 1000 Н

вес на Марсе 1000/2,77 =361 Н