Залежність від часу координати точки, яка рухається уздовж осі х має вид: x=5+4t+t2. Яке

прискорення точки у м/с2? У відповідь записати лише число.

Ответы на вопрос

Отвечает Копецкая Милена.

x(t)=xo+Vox*t+ax*t²/2.

x=5+4t+t².

xo=5 м;

Vox=4 м/с;

ax/2=1; ax=2 м/с².

Ответ: 2 м/с² без производных)

Отвечает Клименко Виктория.

Відповідь:

Для знаходження прискорення точки, потрібно знайти другу похідну від координати x по відношенню до часу t. Перша похідна від x вже задана і дорівнює dx/dt = 4 + 2t.

Тепер знайдемо другу похідну (похідну від dx/dt) по відношенню до t:

d²x/dt² = d/dt(4 + 2t) = 2.

Отже, прискорення точки дорівнює 2 м/с².