Мотоцикліст першу половину часу їхав зі швидкістю 100 км/год, а другу зі швидкістю 80 км/год. - У

скільки разів відрізняються шляхи, які проїхав мотоцикліст за першу та другу половини часу?

Ответы на вопрос

Отвечает Haidar Erke.

Ответ: 1,25

Объяснение:

Дано:

V1=100км/ч

V2=80км/ч

t1=t2=t/2

----------------

S1/S2-?

S1=V1*t1=100*t/2=50t

S2=V2*t2=80*t/2=40t

S1/S2=50t/40t=50/40=1,25