Брусок масою 1,5 кг лежить на столі. Коефіцієнт тертя між бруском і столом дорівнює 0,4. Яку

горизонтальну силу слід прикласти до бруска, щоб зрушити його з місця?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кушик Лиза.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

m=1.5kg

μ=0.4

F-?

N+mg+F+Fт=0 (Newton`s first law)

OX:F-Fт=0

F=Fт

OY:N-mg=0

N=mg

Fт=μN

F=μmg=0.4*1.5*10=6H