Пішохід за перші 30 хв пройшов 1800 м. Який час він затратить, щоб пройти 5 км з такою самою

швидкістю? Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Гнедкова Анастасия.

Дано

s1= 1800 м = 1,8 км

t1=30 хв=0,5год

знайти t2 - ?

Розв'язання:

v=S1/t1=1,8/0,5=3,6 (км/год)

t2=S2/v=5/3,6=1,39 (год)

Відповідь: 1,39 год.