Пішохід за перші 10 хв пройшов 900м. Який час він за тратить, щоб пройти 6 км з такою самою

швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнетдинова Адиля.

Ответ:

Дано:

t1 = 10 мин = 600 с

S1 = 900 м

S2 = 6 км = 6 000 м

t2 - ?

V = S1 / t1 = 900/600 = 1,5 м/с

t2= S2/ V = 6 000/ 1,5 = 4 000 c = 1 час 6 мин 40 с