Пішохід за перші 10 хв пройшов 900 м. Який час він затратить, щоб пройти 5,4 км з такою самою

швидкістю? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Утушкин Макс.

Ответ:

1 ч

Объяснение:

t₁ = 10 мин = 600 с

S₁ = 900 м

S₂ = 5,4 км = 5400 м

t₂ - ?

=================

V = S₁ / t₁ = 900 / 600 = 1,5 м/с

t₂ = S₂ / V = 5400 / 1,5 = 3600 c = 1 ч