Переведіть у секунди 400хв.11год.1/2доби


Ответы на вопрос

Отвечает Юзик Максим.

Ответ:

Для переведення часу в секунди спочатку переведемо кожну з одиниць часу (години, хвилини, доби) в секунди і потім складемо їх разом.

1 доба має 24 години, тобто 1/2 доби - це 12 годин. Кожна година має 60 хвилин, і кожна хвилина має 60 секунд.

Отже, розрахунок: 11 годин = 11 * 60 * 60 секунд 400 хвилин = 400 * 60 секунд 1/2 доби (12 годин) = 12 * 60 * 60 секунд

Тепер додамо всі ці вирази разом: 11 * 60 * 60 + 400 * 60 + 12 * 60 * 60 = 39,600 + 24,000 + 43,200 = 106,800 секунд.

Отже, 400 годин, 11 годин і 1/2 доби дорівнюють 106,800 секундам.