Тіло, що рухається прямолінійно рівноприскорено, за перші дві секунди спостереження пройшло 180 м,

за другі дві секунди — 168 м у тому самому напрямі, за треті дві секунди — 156 м і т.д. Визначіть прискорення тіла.

Ответы на вопрос

Отвечает Фаткулин Никита.
A = (v - v0) / t = (168 м/с - 180 м/c) / 2 с = -12м/c / 2с = -6 м/с2.
Відповідь: тіло рухається з прискоренням -6 м/с2, а оскільки прискорення негативне, тіло сповільнюється.