5. (5 балів) Два метали з густиною 8900 кг/м3 і 7300 кг/м3 сплавляють, узявши в одному випадку

рiвнi об'єми цих металів, а в іншому - рівні маси. Якою буде густина сплаву в першому та другому випадках? Вважати, що об'єм сплаву дорівнює сумі об'ємів металів, які сплавляються.​

Ответы на вопрос

Отвечает Король Данил.

Ответ:

Объяснение:

Метал 1 має щільність 8900 кг/м3

Метал 2 має щільність 7300 кг/м3

У першому випадку беруть рівні об’єми двох металів. Скажімо, V том кожного.

Маса металу 1 становить m1 = (8900 кг/м3) * V

Маса металу 2 становить m2 = (7300 кг/м3) * V

Загальна маса m1 + m2

Загальний об’єм становить 2 В (оскільки ми взяли V об’єм кожного металу)

Отже, щільність сплаву дорівнює (m1 + m2) / 2V = (8900 + 7300) V / 2V = 8100 кг/м3

У другому випадку беруть рівні маси двох металів. Скажімо, маса m кожного.

Об'єм металу 1 становить V1 = м / 8900 кг/м3

Об'єм металу 2 становить V2 = м / 7300 кг/м3

Загальний обсяг V1 + V2

Загальна маса 2m (оскільки ми взяли m маси кожного металу)

Отже, щільність (2м) / (V1 + V2) = (2м) / (м/8900 + м/7300) = 8100 кг/м3